„Learning by doing“
v managementu

Prague International Business School (PIBS) nově nabízí praktický vzdělávací krátkodobý program Learning by Doing (LD) v managementu, který je zaměřen na řešení konkrétních manažerských problémů. Je šitý na míru přesně dle zaměření jednolitých studentů. Je určen pro profesionály, zejména pro majitele a manažery firem, kteří se pod vedením špičkových lektorů a koučů chtějí připravit na zvládnutí různých krizí a kritických oblastí v podnikání a v managementu. Projekt vychází ze zkušeností PIBS s tzv. in-company MBA kurzů pořádaných pro jednotlivé společnosti, ve kterých byly řešeny různé problémové okruhy daných společností v oblasti strategie, financí, prodeje, výroby, marketingu i PR, personalistiky, práva, řízení kvality, inovací, ICT a další.

Proč zvolit krátkodobý kurz Learning by Doing na PIBS?

 • Studenti distančně řeší konkrétní manažerské problémy a kritické oblasti v malých individuálních skupinách pod vedením špičkového lektora (konzultanta v oblasti managementu i kouče).
 • Obsah studia je šitý na míru přesně dle konkrétního zaměření studentů.
 • Lektor individuálně doporučuje studium jednotlivých kurzů, a s tím související samostudium potřebné odborné literatury a podkladů pro zvládnutí daného řešeného problému.
 • Lektor studentům aktivně a individuálně ovlivňuje řešení a vyvozuje potřebné teoretické a praktické závěry.
 • Výsledkem je řešení zvoleného problému a získáni teoretických znalostí a praktických dovedností související s okruhem řešených problému.
 • Program Learning by Doing umožňuje studentům v krátkodobém horizontu se soustředit na řešení aktuálních manažerských problémů a práci na úspěšném track record.
 • V dlouhodobém horizontu pak mohou studenti získat ucelené nejvyšší manažerské vzdělání a titul MBA na Prague International Business School.
 • Díky programu studenti získávají unikátní network kontaktů top manažerů a lídrů v oboru.
 • Studentům poskytujeme bezkonkurenční studijní zázemí s dlouhodobými zkušenostmi pod vedením špičkových profesionálů a top manažerů.

Studium

 • Obsah studia programu Learning by Doing v Managementu je studentům šitý na míru dle jejich konkrétního zaměření a oblasti působení.
 • Lektorský sbor je tak složen z řad odborníků, manažerů a akademiků přesně dle konkrétních oblastí.
 • Úspěšní absolventi mohou navázat na program MBA – pokud účastník studia bude splňovat kritéria, je možné do dvou let absolvovat několik, zejména teoretických bloků, které budou pro tento účel vypsány, a doplnit si tak studium LD o teoretické kurzy a následně získat titul MBA.

Podmínky přijetí ke studiu

Jedním z kritérií výběru účastníků do projektu je účastníkem navržený problém k řešení.

Forma a délka studia

Krátkodobý praktický program Learning by Doing v Managementu je navržen na jeden rok. Forma a harmonogram programu je šitý na míru přesně dle potřeb individuální skupiny.

Co říkají naši absolventi a lektoři
o studiu na Prague International Business School


Chcete se dozvědět více informací?

Zavolejte nám
+420 602 208 908
Jsme vám k dispozici po – pá 9:00 – 17:00
Dotazy posílejte
na info@pibs.cz

Buďte součástí úspěšných příběhů

Prague International Business School vzdělává současné i budoucí lídry

Přihláška ke studiu

Podejte si přihlášku
na program, dle vašeho
zaměření

Využijte příležitostí a výhod, které vám
Prague International Business School nabízí

1800+ úspěšných
absolventů

Unikátní network našich kontaktů a úspěšných absolventů i současných studentů přináší nové obchodní i manažerské příležitosti.

Prestižní
lektorské zázemí

Využijte špičkové portfolio znalostí akademické, státní a business sféry a schopností koučů, jež jsou dnes klíčovým elementem managementu. Učte se na základě příběhů z praxe.

30 let úspěšně
na trhu v ČR

Stáli jsme u zrodu prvních programů a akreditací MBA a DBA v České republice. Intenzivně spolupracujeme se světově uznávanými univerzitami a inovujeme programy dle posledních trendů.