DBA se zaměřením
na Management & Leadership

Studijní program Doctor of Business Administration (DBA) se zaměřením na Management & Leadership představuje nejvyšší stupeň manažerského vzdělání. Je určen absolventům studia MBA a špičkovým manažerům s několikaletou manažerskou praxí, kteří chtějí dále rozvíjet danou vědeckou disciplínu po teoretické a metodické stránce pod vedením špičkových lektorů. Cílem programu je hledání, ověřování a zavádění nových procesů a moderních trendů managementu v praxi.

Proč studovat DBA na PIBS

 • Program DBA na Prague Business International School je určen studentům, kteří chtějí zlepšit a posunout procesy práce ještě k lepším výsledkům.
 • Absolventi programu jsou schopni nalézt nové kvalitnější metody práce a rychle a flexibilně je aplikovat v praxi, což je pro dnešní trh práce klíčové.
 • Studenti jsou vedeni špičkovými lektory – profesionály ve svých oborech.
 • Studenti získávají unikátní network kontaktů top manažerů, právníků a lídrů v oboru.
 • Studenti získávají unikátní network kontaktů top manažerů a lídrů v oboru.
 • Zakládáme si na individuálním přístupu ke studentům.
 • Absolventi mají přístup do Klubu absolventů (pořádáme pravidelná setkání, konference, společenské akce, golfové turnaje aj.).
 • Prague International Business School nabízí plnohodnotný titul DBA od roku 2001 jako první vzdělávací instituce v České republice.

Studium

Program klade důraz na metody vědecké práce a tvůrčího myšlení a zaměřuje se na reálné příklady z praxe, se kterými se společnosti běžně setkávají. Cílem programu je rozvíjet danou vědeckou disciplínu především po teoretické a metodické stránce, tak aby nové poznatky v oblasti managementu byly rychle a flexibilně uvedeny do praxe.

Podmínky přijetí ke studiu

 • Přijímací řízení se zaměřuje na zjištění předpokladů k experimentální vědecké práci a zhodnocení případné publikační činnosti.
 • Studenti musí mít znalost nejméně dvou světových jazyků, z toho jednoho na úrovni aktivní znalosti.
 • Předpokladem je titul MBA a několikaletá manažerská praxe.

Forma a délka studia

 • Studium je plánováno na tři roky.
 • Program studia je v prvním roce zaměřen na předměty metodologie vědy, ekonometrie, statistické metody, teorie podniku. V dalších dvou letech se studenti zaměřují na zpracování doktorské disertační práce. Výsledky práce musí mít úroveň umožňující publikaci v odborném tisku s oponenturou příspěvků či budou přijaty na vědecké konferenci rovněž s oponenturou příspěvků.
Cena za LLM kurz
150 000 Kč
/ 24 měsíců
bez DPH

Co říkají naši lektoři o programu DBA
se zaměřením na Management & Leadership


Chcete se dozvědět více informací?

Zavolejte nám
+420 602 208 908
Jsme vám k dispozici po – pá 9:00 – 17:00
Dotazy posílejte
na info@pibs.cz

Buďte součástí úspěšných příběhů

Prague International Business School vzdělává současné a budoucí lídry
Přihláška ke studiu

Podejte si přihlášku
na program, dle vašeho
zaměření

Využijte příležitostí a výhod, které vám
Prague International Business School nabízí

1800+ úspěšných
absolventů

Unikátní network našich kontaktů a úspěšných absolventů i současných studentů přináší nové obchodní i manažerské příležitosti.

Prestižní
lektorské zázemí

Využijte špičkové portfolio znalostí akademické, státní a business sféry a schopností koučů, jež jsou dnes klíčovým elementem managementu. Učte se na základě příběhů z praxe.

30 let úspěšně
na trhu v ČR

Stáli jsme u zrodu prvních programů a akreditací MBA a DBA v České republice. Intenzivně spolupracujeme se světově uznávanými univerzitami a inovujeme programy dle posledních trendů.